Похвала Библиотеци за успјешних 60 година рада

Поводом Дана града Приједора, 16. маја, синоћ је на свечаној академији, одржаној у приједорском Позоришту, Јавној установи Народна библиотека „Ћирило и Методије“ Приједор  додијељена Похвала за успјешних 60 година рада и доприноса развоју културе на подручју Града Приједора. Наша установа, под окриљем локалне заједнице, основана је давне 1963. године, иако је и раније постојала и радила у другим организационим облицима. Ово признање посвећујемо свим претходним колективима који су дали свој допринос у развоју библиотекарства и културе током протеклих шест деценија на подручју Приједора. Данашњи колектив срећан је јер ће година јубилеја бити дио наших успомена. Признање је изложено у холу Библиотеке!

ПРИЈЕДОРЕ, СРЕЋАН ТИ РОЂЕНДАН!